پیشرفت مطلوب احداث میدان بزرگ امام علی (ع) بهارستان

بنابراعلام روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، این میدان بزرگ در ورودی شهر بهارستان با بیش از ٢۶٠٠٠ هزار متر مربع مساحت در اشکال هندسی با چشم اندازی زیبا در دست اجرا است.
در ساخت این میدان بزرگ از طرح های کلان در دست اجرای شرکت عمران بهارستان از آبنماهای زیبا به کار گرفته و مزین به چمن و گل های فصلی همراه با سنگ های تزئینی می شود.
همچنین در فضای ایجاد شده با ترکیبی از نمای باغ سنگی نورهای رنگی در داخل نماها انعکاس داده می شود تا زیبایی محوطه نمایان شود.
بخش دیگری از نورپردازی ها مطابق با استاندارهای جهانی و متناسب با معماری فضای میدان در اطراف شکل باغچه های لوزی شکل اجرا می شود.
در میانه میدان امام علی (ع) هم با ایجاد اشکال هندسی مزین به سه هزار جعبه از گل های رنگارنگ زیبایی خاصی به این میدان بخشیده است.
شرکت عمران بهارستان برای ساخت این میدان بیش از 35 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است.
شهر بهارستان بعنوان محل سرریز جمعیت اصفهان در 15 کیلومتری جنوب اصفهان و در محور شرقی جاده اصفهان – شیراز قرار گرفته است.
این شهر از طرفی در دامنه کوه لاشُتر و رشته کوه کم ارتفاع و زیبای میانکوه و از طرف دیگر به دشت سرسبز زاینده رود با برخورداری از چشم اندازی زیبا قرار گرفته است.
تکمیل نقشه نورپردازی و روشنایی طرح بزرگ میدان امام علی (ع) در ورودی بهارستان
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، این طرح به وسعت 26 هزار مترمربع در دست اجراست و اکنون در مرحله جدول گذاری است.

لینک کوتاه نوشته
https://baharestan.ntdc.ir/?p=20529
کد خبر
20529