مهندس احمدی مدیرعامل شرکت عمران بهارستان:
* ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بهارستان توسط شرکت عمران آغاز میشود ولیکن تسریع در احداث و بهره برداری از آن نیازمند یک عزم جمعی است*

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، مدیرعامل این شرکت در نشستی با شهردار این شهر جدید خواستار مشارکت و همدلی برای ساخت این طرح کلان شهری شد و گفت: ساخت این فضای درمانی بزرگ نیازمند عزم ملی است تا بتوان مجموعه ای بیمارستانی برای ارائه خدمات به شرق شهرستان اصفهان و بخصووص بهارستان ایجاد کرد.

محمدرضا احمدی افزود: در چند روز گذشته ساخت فاز یک این بیمارستان تصویب شد و فاز دوم این طرح بزرگ درمانی هم پس از تکمیل به وزارت بهداشت برای موافقت ارسال میگردد.

مدیرعامل شرکت عمران بهارستان تصریح کرد این پروژه درمانی شامل 250 تختخواب به مساحت 26 هزار مترمربع با برآورد 400 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی بینی شده که اعتبار اولیه آن را شرکت عمران بهارستان تقبل کرده است و عملیات اجرایی آن در سال آینده کلید می خورد.

وی خواستار تخصیص بودجه برای احداث و تجهیز این بیمارستان از اعتبارات ملی شد و افزود: در صورت تامین اعتبار ملی تا دو سال آینده فاز یک بیمارستان 250 تختخوابی بهارستان بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران بهارستان اعتبار پیش بینی شده برای تجهیز این بیمارستان را حدود 500 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: تامین این اعتبار نیازمند تعریف بودجه ملی است تا بتوان با بهره برداری از آن شهروندان شرق اصفهان را تحت پوشش درمانی قرار داد.

لینک کوتاه نوشته
https://baharestan.ntdc.ir/?p=21318
کد خبر
21318