بیانیه ‏ی حریم خصوصی

هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطّلاعاتی است، که در هنگام بازدید از این تارنما، از جانب شما دریافت می‌گردد. ما حفظ حریم شخصی (خصوصی) شما را امری بسیار جدّی و مهم دانسته و تضمین می‌نماییم و در درگاه اینترنتی خود از سیاست‌های امنیّتی و فناوری‌هایی استفاده می‌کنیم که برای محافظت از اطّلاعات شخصی طراحی شده‌اند. اگر در هنگام استفاده از این تارنما از شما اطّلاعاتی بخواهیم، که هویت‌تان را آشکار کند، مطمئن باشید، از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهّدات و مسؤولیت‌هایمان، محدود به توانایی‌ها و امکاناتمان بوده و در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا رویدادهایی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسؤولیت و یا تعهّدی نخواهیم داشت.

چه اطّلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

ما ممکن است این اطّلاعات را از شما بگیریم:

  • مشخّصات فردی (شماره‏ی ملّی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، حیطه­ی تخصّصی، چکیده سوابق (رزومه))،
  • اطّلاعات تماس از جمله: شماره­ی تلفن ثابت و همراه، کد پستی، نشانی محل سکونت، اشتغال و رایانامه
  • اطّلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطّلاع‌رسانی (مانند: کد پرونده یا رهگیری نامه یا درخواست)،
  •    اطّلاعات شخصی پیشنهادها (مانند: هزینه و مدّت زمان پروژه­ی پیشنهادی، شرح فنّاوری مد نظر، محل دقیق پیاده­سازی فنّاوری/پروژه­ی مد نظر)،
  • اطّلاعات خدمت درخواست شده (مانند: موضوع، متن، مشخّصات ملک (زمین/واحد) درخواستی، مبلغ پیشنهادی، نوع مجوّز/سند درخواستی، انشعاب مواجه با مشکل، حوزه­ی کاری، محل و موضوع تخلّف مورد مشاهده، نتیجه­ی شکایت قبلی، موضوع، خلاصه، شرح، نام و نام خانوادگی استاد راهنما و مشاور پایان‏نامه­ی پیشنهادی، موضوع، خلاصه و متن ایده/پروژه­ی پیشنهادی، پیام، اسناد ثبت شرکت، نوع یا نام پروژه‏ی مورد درخواست برای سرمایه‏گذاری و مشارکت)،
  • اطّلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات

کلیه‏ ی اطّلاعات درگاه الکترونیک شرکت عمران شهرجدید بهارستان در خادم‏ها (سرورهای) داخلی نگهداری می‏گردد و سطح امنیّتی قابل قبولی در آنها رعایت شده است. اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفاً در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست های طرح شده کاربران قرار خواهد گرفت. ما از این اطّلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارایه­ی خدمات بهتر به شما استفاده می‌کنیم. به طور خاص، از اطّلاعات گردآوری شده در این تارنما برای اهداف زیر استفاده می‌کنیم:

  • ایجاد بانک اطّلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه،
  • استفاده از اطّلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارایه‌ی آنها،
  • ارایه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطّلاعات.

امنیت اطّلاعات

ما اطمینان می‏دهیم که: اطّلاعات شما را در اختیار هیچ نهاد، یا فرد و یا تارنمای بیرونی قرار نمی‏دهیم. همچنین، تضمین می‏نماییم که اطّلاعاتتان را فقط برای مورد درخواست شده توسّط شما یا در صورت لزوم، سامانه‏های داخلی آمارگیری بکار ببریم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطّلاعات شما از تمامی شیوه‌ها، روش‌ها  و دستورالعمل‌های لازم امنیّتیِ سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، استفاده می‌نماییم، تا امنیّت اطّلاعاتی را، که به صورت برخط گردآوری می‌کنیم، حفظ شود. این روش‌های محافظتی، ذخیره‌سازی، استفاده و انتشار همه­ی اطّلاعات شما را در بر می‌گیرد و از دسترسی و استفاده­ی غیرمجاز از آنها جلوگیری می‌نماید. به منظور بهبود استفاده از تارنما، ممکن است از کلوچک‏ها(Cookies: کوکی‏ها)یی استفاده شود. شما می‏توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کلوچک‏ها جلوگیری نمایید.

پیوند به وبگاه(تارنما)های دیگر

درگاه اینترنتی ما ممکن است به درگاه­های اینترنتی دیگری پیوند داده شود. وقتی که شما از طریق این پیوندها از تارنمای ما خارج می‌شوید، توجّه داشته باشید، که ما بر دیگر تارنماها کنترلی نداریم. درباره­ی آن تارنماها شما به بیانیه حریم خصوصی و ضوابط آنها باید مراجعه نمایید.

کنترل اطّلاعات شخصی شما

ما اطّلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

ممکن است در آینده، تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه‏ی حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید.

این تارنما و کل محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی شرکت عمران شهرجدید بهارستان می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر تارنماها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این تارنما فقط با ذکر نام منبع مجاز است.