به زودی 2 ورزشگاه و 1 پردیس سینمایی بزرگ در شهر بهارستان احداث خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران بهارستان خبر داد:
به زودی 2 ورزشگاه و 1 پردیس سینمایی بزرگ در شهر بهارستان احداث خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، مهندس احمدی مدیرعامل این شرکت از طراحی 2 ورزشگاه بزرگ و یک پردیس سینمایی برای این شهر و برنامه ریزی احداث آن ها خبر داد.
این ورزشگاه ها در زمین هایی به مساحت یک هکتار به منظور دسترسی بهتر شهروندان محلات بهارستان، در دو منطقه مختلف از این شهر احداث می شوند.
مهندس احمدی، ادامه روند احداث پروژه بزرگ متروی بهارستان، احداث و تکمیل کلانتری، 7 مسجد و 8 مدرسه همراه با آماده سازی اراضی غرب، تکمیل آماده سازی محلات فاز 2 و 3 و پیشرفت آماده سازی اراضی شرق بهارستان از جمله دستاوردهای مهم شرکت عمران در زمان تصدی مدیریت مهندس احمدی در ۴ سال گذشته عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت عمران بهارستان همچنین موفقیت در پرونده های مهم حقوقی و املاک، بازنگری طرح جامع بهارستان، تهیه و تصویب 500 هکتار طرح های زیربنایی و طراحی و تصویب 12 طرح آماده سازی مراکز محلات را از جمله اقدامات شرکت عمران بهارستان در چند سال گذشته عنوان کرد.
مهندس احمدی با بیان اینکه بهارستان پیشگام اجرای طرح اقدام ملی مسکن است، تاکید کرد در 5 سال آینده با احداث 21000 واحد مسکونی، جمعیت شهر بهارستان به مرز 200000 نفر خواهد رسید و تاکید کرد با ادامه روند توسعه شهر جدید بهارستان و اجرای طرح های عمرانی برنامه ریزی شده، آینده ی بسیار خوبی در انتظار این شهر خواهد بود.

لینک کوتاه نوشته
https://baharestan.ntdc.ir/?p=20262
کد خبر
20262