با همکاری و تعامل شرکت عمران بهارستان محقق شد:

مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری و دفتر امام جمعه بهارستان و دانشگاه هنر اصفهان در طراحی و نظارت بر اجرای المان میدان ورودی اصلی شهر بهارستان

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران بهارستان با توجه به اهمیت طرح شاخص ورودی شهر در هویت بخشی، فرهنگ سازی و معرفی شهر جدید بهارستان و استفاده حداکثری از نظرات کارشناسان و متولیان امر و نمایندگان مردم شریف بهارستان، صبح امروز اولین جلسه کمیته‌ی تعیین و اجرای شاخص میدان بزررگ امام علی(ع) بهارستان تشکیل شد.
در این جلسه که در دفتر شورای اسلامی شهر بهارستان تشکیل شد، اعضای این کمیته مرکب از دفتر امام جمعه، شورای اسلامی شهر، شهرداری و شرکت عمران بهارستان و دانشگاه هنر اصفهان تعیین شدند.

این جلسه که با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر اصفهان، معاون معماری و شهرسازی شرکت عمران و نمایندگانی از حوزه فرهنگی و واحد سیما و منظرشهری شهرداری برگزار شد، می تواند نقطه عطفی در افزایش تعامل ادارات و نهادها در راستای خدمت صادقانه به شهروندان عزیز بهارستان باشد.

ان شاء الله با فعالیت منظم و مستمر این کمیته، فعالیت های مربوط به انتخاب و اجرای این طرح، متناسب با نام مقدس میدان امام علی علیه السلام و شایسته ی مردم شریف بهارستان انجام خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://baharestan.ntdc.ir/?p=20478
کد خبر
20478