به گزارش روابط عمومی شرکت عمران بهارستان صبح امروز استاندار اصفهان و هیات همراه از مسیر متروی اصفهان – بهارستان، طرح اقدام ملی مسکن و برخی پروژه های عمرانی این شهر جدید بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

قطار شهری بهارستان با استفاده از ریل ساخت ایران ایستگاه صفه در جنوب کلان شهر اصفهان را در مسیری به طول 14.7 کیلومتر به ایستگاه ورودی شهر بهارستان متصل می کند.

عزم راسخ استانداری اصفهان و شرکت عمران بهارستان به نمایندگی از شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و وزارت و راه و شهرسازی در تکمیل قطار شهری بهارستان ان شاء الله موجب خواهد شد تا به زودی شاهد اتمام بهره برداری از این پروژه مهم در استان اصفهان باشیم؛ به طوری که در سال ۹۹ این پروژه به اندازه ۱۰ سال گذشته پیشرفت داشته است و یک میلیارد تومان در روز در این پروژه بزرگ هزینه شده است.

دکتر رضایی در ادامه از روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن در بهارستان بازدید کردند. طرح اقدام ملی مسکن در شهر بهارستان مجموعا شامل حدود ۱۷۰۰۰ واحد است که ۷۲۰۰ واحد به صورت تفاهم نامه با دستگاه های اجرایی، ۳۵۰۰ واحد توسط شرکت بین المللی کوزوپارس، ۱۰۰۰ واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، ۵۰۰ واحد توسط ۳ انبوه ساز اصفهانی و مابقی به صورت مشارکتی واگذاری با تعهد ساخت احداث خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://baharestan.ntdc.ir/?p=20856
کد خبر
20856